اخبار سايت

عدم امکان ورود به کلاس آنلاين در صورت نصب نبودن اپليکيشن Adobe Connect از تاريخ 96/11/11

عدم امکان ورود به کلاس آنلاين در صورت نصب نبودن اپليکيشن Adobe Connect از تاريخ 96/11/11

از مدير فني سيستم در
Number of replies: 0

پيرو اطلاع رساني هاي انجام شده از اين پس جهت ورود به کلاس هاي آنلاين مي بايست اپليکيشن Adobe connect بر روي سيستم هر فرد نصب باشد. از تاريخ چهارشنبه مورخ 96/11/11 بدون نصب اپليکيشن مذکور امکان ورود به کلاس آنلاين وجود نخواهد داشت.

بدين منظور به پوشه ي دريافت نرم افزار واقع در صفحه ي اول سايت LMS مراجعه و نسخه ي متناسب با سيستم عامل خود (ويندوز يا مکينتاش) را  دانلود و نصب نماييد. جهت انجام تنظيمات اوليه در مرورگرهاي سيستم خود به فايل راهنما (لينک دانلود) مراجعه فرماييد.

**کاربراني که از طريق گوشي موبايل و يا تبلت به کلاس آنلاين متصل مي شوند کافي است  آخرين نسخه  اپليکيشن Adobe Connect Mobile را از طريق App Store و يا Google Play  دريافت و نصب نمايند.

جهت انجام تست اوليه مي توانيد به اتاق گفتگو ي رشته ي خود مراجعه نماييد.

لازم به ذکر است درسي تحت عنوان اتاق گفتگو در ليست دروس هر دانشجو قابل رويت است که از صفحه ي آن مي توان به آيکون کلاس آنلاين رشته ي مربوطه دسترسي پيدا کرد. با توجه به نقش تعيين شده براي دانشجو, بدون صدور دسترسي از جانب ادمين امکان ورود به کلاس اتاق گفتگو و بررسي موارد مطابق با فايل راهنما (لينک دانلود) فراهم خواهد بود. به اين ترتيب امکان تست تا قبل از اولين کلاس درسي دانشجو براي وي فراهم بوده و در صورت ورود صحيح کلاس هاي بعدي وي نيز بدون اشکال خواهد بود.